×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 5

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Zonnig en goed onderhouden gemeubeld app. vlakbij de Dumortierlaan

6555/DEVA
Zonnig, goed onderhouden gemeubeld appartement met 2 slaapkamers rustig gelegen tussen de Dumortierlaan en de Zoutelaan. INDELING: Inkomhall met vestiaire en gasten toilet. Zuid - westen gerichte woonkamer uitgevend op het zonnig terras. Open ingerichte keuken voorzien van alle comfort. 2 slaapkamers met ingemaakte kast uitgevend op het terras achteraan. Badkamer met ligbad. Douchekamer. Kelder. Gemeenschappelijke kosten zijn inbegrepen.
WIS BEKIJK

Ruim appartement met 2 slpk. aan de zonnekant van de Lippenslaan. Garage in de residentie te huur.

6587/DEVA
Ruim appartement met 2 slpk. gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan. Garage te huur in de residentie. INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Zonnige woonkamer uitgevend op het zuid-west gerichte terras. Open, volledig ingerichte keuken. Ruime wasberging. Twee slaapkamers waarvan één met badkamer (lavabo, ligbad en toilet). Terras achteraan. Kelder en fietsenberging. Garagebox te huur in de residentie: 140 euro. Algemene onkosten inbegrepen.
WIS BEKIJK

Nieuw, zonnig gelijkvloers appartement grenzend aan de zonnekant van het Yzerpark.

6551/DEVA
Nieuw gelijkvloers appartement met aangename terrassen gelegen aan de zuid-west kant van het Yzerpark. INDELING: Inkomhall met gastentoilet en ruime C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Lichtrijke woonkamer met een mooie gevelbreedte van ca. 6 meter, uitgevend op het zonnig terras (1,5 meter diep). Volledige ingerichte open keuken voorzien van alle comfort ( Miele toestellen). Nachthall. 3 slaapkamers, voldoende ruim voor een dubbel bed, allen met toegang op het terras achteraan. 2 douchekamers waarvan één met toilet. Individiuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging toegankelijk met een aparte fietslift. Plafondhoogte van 2m96!
WIS BEKIJK

Nieuwbouw appartement grenzend aan de zonnekant van het Yzerpark met open zicht

6556/DEVA
Nieuwbouw appartement grenzend aan de zonnekant van het Yzerpark met open zicht. Plafondhoogtes van ca. 2m80! INDELING: Lichtrijke woonkamer met eet- en zithoek (gevelbreedte van ca. 6 meter) uitgevend op het loggia terras genietend van de zuidwest oriëntatie. Volledig ingerichte open keuken voorzien van alle comfort ( Miele-toestellen). Hall met C.V.-berging met aansluiting wasmachine en gasten toilet. Twee volwaardige slaapkamers voor dubbel bed, beiden toegang met terras achteraan. Twee douchekamers met inloopdouche, waarvan één met extra toilet. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging ( privé stopcontact voorzien) toegankelijk via een aparte fietsenlift.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top