Nieuw appartement gelegen aan de zuidkant van het vernieuwde Burg. Fr. Desmidtplein. Gevelbreedte van ca. 8 meter.
5333/DEVA
Nieuw en ruim woonapp. in een hedendaags en stijlvol nieuwbouwproject gelegen aan de zuidkant van het vernieuwde Burg. Fr. Desmidtplein met open zicht vlakbij de Lippenslaan Zuidgericht terras van 2 meter diep. Gevelbreedte van ca. 8 meter.
INDELING: Inkomhall met apart toilet. Zuidgerichte woonkamer met een gevelbreedte van ca. 8 meter uitgevend op het zonnige terras ( 2m diep – 11m²). Open volledig ingerichte keuken met C.V.-berging met aansluiting voor een wasmachine. 3 dubbele slpk., allen uitgevend op het terras achteraan. Master met annex badkamer met ligbad, toilet en dubbele lavabo. Douchekamer met lavabo. Duurzaam en energiezuinig appartement met vloerverwarming (warmtepomp) en zonnepanelen voorzien per appartement. Kelder en fietsenberging.
Zuid west gericht duplex met zonneterras centraal gelegen te Knokke
6329/DEVA
Ruim duplex dakappartement met zonneterras gelegen vlakbij de winkels van de Lippenslaan
INDELING: 4de verdiep: Zeer ruime living , uitgevend op het mooi zongericht terras. Open keuken. Hall met nutsberging en apart toilet. Badkamer met ligbad. 2 slaapkamers, waarvan één met een trap naar boven. Op het bovenverdiep: het verdiep is ingericht als een studio (ca. 50m²) met een volledig ingerichte kitchenette, slaapkamer en douchekamer. Toegangsdeur tot de gemene delen. Kelder en fietsenberging op het Glv.
Aangenaam appartement met open groen zicht op de villa's van het Zoute, gelegen vlakbij de Lippenslaan.
6441/DEVA
Aangenaam appartement gelegen op de Pierslaan met open groen zicht op de villa's van het Zoute, gelegen vlakbij de Lippenslaan. INDELING: Inkom met apart toilet. Open ingerichte keuken. Zonnige, lichtrijke woonkamer met een mooie gevelbreedte van 6m40. Slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en lavabo. Kelder. Fietsenberging. Gemakkelijke garagebox (gelijkvloers) te koop €85.000 vlakbij
Instapklare studio centraal gelegen op wandelafstand van de Lippenslaan en de Dumortierlaan.
6469/DEVA
Instapklare studio centraal gelegen op wandelafstand van de Lippenslaan en de Dumortierlaan.
INDELING:
Inkom uitgevend op de keuken. Mooie open keuken voorzien van alle comfort. Aangename woonkamer met eetplaats. Slaaphoek met aansluitend een badkamer voorzien van een inloopdouche, toilet en een enkele lavabo . Algemene onkosten inbegrepen. Wordt enkel verhuurd als tweede verblijf
Luxueus vernieuwd appartement in het commercieel centrum op wandelafstand van de Zeedijk.
6476/DEVA
Luxueus vernieuwd appartement op de Lippenslaan vlakbij de Dumortierlaan en op wandelafstand van de Zeedijk. INDELING: Inkomhal met gastentoilet en vestiaire - Lichtrijke woonkamer. Open keuken (volledig uitgerust). Berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Masterbedroom met badkamer (dubbele lavabo, douche en toilet). Tweede volwaardige slaapkamer met toegang tot een zonnig terras achteraan. Douchekamer. Derde slaapkamer met stapelbed. Alle slaapkamers zijn voorzien van ingemaakte kasten. Domoticasysteem (niko home control). Kelder. Fietsenberging.
Ruim, luxe nieuwbouwappartement (162m²) in het hart van Knokke. Aankoop gelijkvloerse parking mogelijk.
6445/DEVA
Ruim, luxueus afgewerkt nieuwbouwappartement ( ca. 23m² terrassen) met een gevelbreedte van bijna 10 meter gelegen in een rustige éénrichtingsstraat in het centrum van Knokke op 200 meter van het strand. Parkings te koop op het gelijkvloers van de residentie
INDELING: Ruime inkomhall met veiligheidsdeur, nutsberging en gastentoilet. Royale leefruimte met zit-en eethoek uitgevend op het zuidwest gericht terras (2m40 diep). Volledig ingerichte open keuken. Drie volwaardige slaapkamers, uitgevend op het terras achteraan. Aansluitende badkamer met toilet. Nachthall met berging met warmtepomp en douchekamer. Vloerverwarming. Fietsenberging op het gelijkvloers. Parkings te koop op het gelijkvloers van de residentie (vanaf €85.000)
Ruim, luxe nieuwbouwappartement (162m²) in het hart van Knokke. Aankoop gelijkvloerse parking mogelijk.
6446/DEVA
Ruim, luxueus afgewerkt nieuwbouwappartement ( ca. 23m² terrassen) met een gevelbreedte van bijna 10 meter gelegen in een rustige éénrichtingstraat in het centrum van Knokke op 200 meter van het strand. Parkings te koop op het gelijkvloers van de residentie
INDELING: Ruime inkomhall met veiligheidsdeur, nutsberging en gastentoilet. Royale leefruimte met zit-en eethoek uitgevend op het zuidwest gericht terras (2m40 diep). Volledig ingerichte open keuken. Drie volwaardige slaapkamers, uitgevend op het terras achteraan. Aansluitende badkamer met toilet. Nachthall met berging met warmtepomp en douchekamer. Vloerverwarming. Fietsenberging op het gelijkvloers. Parkings te koop op het gelijkvloers van de residentie (vanaf €85.000)
Ruime garagebox in recent gebouw , goed gelegen op de Paul Parmentierlaan, vlakbij de Elizabetlaan.
6468/DEVA
Ruime garagebox te huur op niveau gelijkvloers , goed gelegen op de Paul Parmentierlaan, vlakbij de Elizabetlaan.
Afmetingen:
Lengte: 5m26
Breedte: 2m77
Appartement ( 3 slpk.) met zijdelings zeezicht en zicht op de Kustlaan.
6463/DEVA
Instapklaar appartement, rustig gelegen in een zijstraat van de Kustlaan, met zijdelings zeezicht en zeer ruim terras.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Zonnige living op parket met zuid-westgericht terras vooraan. Volledig ingerichte open keuken. 2 dubbele slaapkamers en 1 slaapkamer geschikt voor een stapelbed. Badkamer met dubbele lavabo, ligbad en toilet. Afz. douchekamer. Alle slaapkamers geven uit op het ruime achterliggende terras. Fietsenberging.
Handelspand gelegen op de Lippenslaan vlakbij de Elizabetlaan
6442/DEVA
Handelspand gelegen op de Lippenslaan ter hoogte van de Elizabetlaan en het Burg. Frans Desmidtplein met een mooie etalage van ca. 5m70.
Gelegen in de onmiddelllijke omgeving van Scotch&Soda, Veritas, Zushi, Decloedt, etc.
Het handelspand heeft een bruikbare oppervlakte van ca. 140m² met een koer van ca. 40m² die overdekt kan worden of als terras/binnentuin. Rechtstreeks toegankelijke kelder.
Een horeca handelsuitbating is toegelaten en een uitbouw van een overdekt terrasgedeelte is hierbij mogelijk (stedenbouwkundige goedkeuring vereist). Onroerende voorheffing en syndic ten laste van de huurder.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.