×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 3

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Dubbele garagebox vlakbij het Driehoeksplein en de Kustlaan

5543/DEVA
Dubbele garagebox met automatische poort gelegen op wandelafstand van de Kustlaan en het Driehoeksplein. Afmetingen van 4,70m op 5,60m
WIS BEKIJK

Handelspand met topligging op de Kustlaan

6278/DEVA
Handelspand zeer commercieel gelegen op de Kustlaan met een etalage van meer dan 6 meter. Handelsgelijkvloers van ca. 60m² , wc. Ideaal als handelspand voor modeartikelen. Gelegen in de buurt van de Delhaize, Mason's, Must Have, Guess, Maury, etc. Onroerende voorheffing ten laste van de huurder .
WIS BEKIJK

Winkelpand met TOP ligging in de belangrijkste winkelstraat van Knokke.

6370/DEVA
Mooi en instapklaar winkelpand van circa 110m² gelegen op de Lippenslaan, tussen de Dumortierlaan & de Zoutelaan. INDELING: Winkelruimte met achteraan drie pasruimtes. Keukentje. Apart toilet. Opslagruimte. Camerabewaking aanwezig. Huurprijs: €3800/maand + grondbelasting.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top