×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 10

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Ruime garagebox in het ZOUTE

5477/DEVA
Ruime en gemakkelijk toegankelijke box met geautomatiseerde poort, gelegen in de Kustlaan ter hoogte van de approach/mini golf in het Zoute, vlakbij de zeedijk. Niveau -4.
WIS BEKIJK

Verzorgd appartement gelegen aan de zonnekant van de Dumortierlaan.

5723/DEVA
Zuidgericht en perfect onderhouden appartement met mooie zonneterras gelegen op de Dumortierlaan. INDELING: Inkomhall met gastentoilet en berging. Aangename woonkamer uitgevend op het zonovergoten terras ( 1m50 diep). Volledig vernieuwde half-open keuken. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Slaapkamer (12m²). Fietsenberging op het gelijkvloers. Private kelder. De gevel, terras ballustrades en de lift van het gebouw werden recent vernieuwd.
WIS BEKIJK

Aangename penthouse (gemeubeld) met ruim zonneterras gelegen op de Kustlaan vlakbij het Lichttorenplein.

6073/DEVA
Aangename penthouse (gemeubeld) met ruim zonneterras gelegen op de Kustlaan vlakbij het Lichttorenplein. Mogelijkheid aankoop parking in de residentie. INDELING: Inkomhall met gastentoilet en vestiaire. Aangename woonkamer uitgevend op het ruim zonneterras. Volledige ingerichte open keuken uitgevend op een klein terras. 2 slaapkamers waarvan de master met toegang op een terras. 2de slaapkamer is polyvalent en voorzien van een dubbel uitklapbed. Luxueuze douchekamer met lavabo en inloopdouche. Mogelijkheid om een parking aan te kopen in de ondergrond van de residentie: €95.000. Renovatieplicht.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top