Nieuw app. (3de verdiep- met 9m30 gevelbreedte gelegen aan de zonnekant van de Van Bunnenlaan. Garage mogelijk !!
4027/DEVA
Prachtig nieuw appartement van 140 m² met 24 m² terras gelegen aan de zonnekant van de Van Bunnenlaan, tussen de Kustlaan en de Dumortierlaan, op wandelafstand van de Zeedijk.
INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging. Grote lichtvolle living ( met aansluiting gashaard )uitgevend op het ZW gericht terras ( 2m10 diep). Volledig ingerichte, luxueuze open keuken . 3 slaapkamers, allen uitgevend op het terras achteraan. Master met dressing en badkamer met ligbad, douche en toilet. 2 aansluitende douchekamers aan de andere slpk. Plafondhoogte van 3m09. Fietsenberging op het gelijkvloers met aparte uitgang. Garage te koop op het gelijkvloers (ca. 2m90 *7m) : 85 000 €.
Zuidgericht duplex dakappartement met 3 slpk., zeer centraal gelegen in de Dumortierlaan. Parking mogelijk.
5725/DEVA
Zuidgericht duplex dakappartement, zeer centraal gelegen in de Dumortierlaan. Parking mogelijk.
INDELING: 4de verd.: Inkomhal met gastentoilet. Zonnige woonkamer met open, volledig ingerichte keuken en eethoek. Grote slaapkamer met aansluitende badkamer (dubbele lavabo met ligbad). Kleinere kamer met aansl. wasmachine. 5e verd.: hal met ingemaakte kasten. Derde ruime slaapkamer met eigen douchekamer (lavabo, douche en wc). Zeer groot zonneterras met zicht op de kerk van de Dumortierlaan. Mogelijkheid tot aankoop van een parking vlakbij: 82.500E.
Nieuw, zuidgericht duplex dakapp. met prachtig open zicht over het Alberstrand. Inpandige garage te koop
4293/DEVA
Nieuw, zuidgericht duplex dakappartement met prachtige verzichten over de villa’s van het Albertstrand, gelegen op de Jozef Nellenslaan vlakbij het strand en het Casino. Aankoop inpandige garagebox mogelijk.
INDELING: Ruime inkomhall ( 3m breedte tussen leefgedeeltes) met gastentoilet. Zuidgerichte woonkamer met aansluiting gashaard en hoge raampartijen (2m90), ruime zonneterras met open zicht over het hinterland van Knokke. Volledig ingerichte open leefkeuken (Miele apparatuur, budget €25.000, excl. BTW) met eetkamer en toegang op het terras achteraan. Aansluitende wasberging. Op het verdiep: Nachthall met apart toilet. 4 slaapkamers. Bad- en douchekamer. Elektrische sunscreens voorzien. Ruime fietsenberging op -1. Garageboxen/ parkings te koop
Centraal gelegen appartement gelegen tussen de Zeedijk en het Driehoeksplein
6495/DEVA
Centraal gelegen appartement met 1 slaapkamer vlakbij de Zeedijk en het Driehoeksplein.
INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Aangename leefruimte met moderne, open keuken. Living met zit- en eetruimte. Ruime slaapkamer uitgevend op het west gericht terras achteraan. Badkamer met ligbad en lavabo. Kelder en gemeenschappelijke fietsenberging
Prachtig, ruim mezzanine appartement met zijdelings ZEEZICHT gelegen dicht bij het Rubensplein. Inpandige garages mogelijk.
5609/DEVA
Prachtig , ruim mezzanine appartement gelegen dicht bij het Rubensplein met zijdelings zeezicht.
INDELING : Inkom met apart toilet en vestiaire. Lichtrijke woonkamer met salon en zithoek (plafondhoogte van meer dan 5 meter) uitgevend op terras met zicht naar het Rubensplein. Volledig ingerichtekeuken. Eetkamer met plaats voor 11 personen uitgevend op het zuidgericht terras. Ruime wasberging. Ruime slaapkamer met aansluitende douchekamer, eveneens uitgevend op het zuidgericht terras. Op het verdiep: ruime overloop (tevens toegankelijk met lift) met apart toilet. 4 slaapkamers, waarvan één polyvalent als bureau en een andere als tvruimte. Aparte douchekamer. Aansluitend aan de masterslaapkamer is er een badkamer met ligbad, douche toilet en dubbele lavabo. Kelder. Fietsenberging op het gelijkvloers. Mogelijkheid tot aankoop van garage ( 3m20 op 5 meter) in het gebouw : €125.000
Ruime garagebox (17,20 m²) centraal gelegen op de Kustlaan tussen het Driehoeksplein & het Albertplein.
5942/DEVA
Ruime garagebox centraal gelegen op de Kustlaan tussen het Driehoeksplein & het Albertplein. Garagebox met sectionale poort (afstandsbediening & code klavier). Aparte zekeringskast & stopcontact per garage. Mogelijkheid om een laadpaal te installeren. Laatste garages
Zeer zonnige penthouse in een zijstraat van de Dumortierlaan. Ruime garagebox inclusief.
6303/DEVA
Zeer zonnige penthouse in een zijstraat van de Dumortierlaan met een gevelbreedte van ca. 11 meter met ruime zonneterrassen ( ca. 75m²). Ruime garagebox inclusief.
INDELING: Inkom. Aangename woonkamer uitgevend op het ruime terras vooraan met de ochtend en middagzon. Open ingerichte keuken uitgevend op de eetkamer. Prachtig zonneterras met middag - en avondzon. Masterbedroom met ingemaakte kasten, ensuite badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet. Tweede slaapkamer met inbouwkasten. Douchekamer met inloopdouche. Apart toilet. Zeer grote privatieve kelder ( 65m²). Gemeenschappelijke fietsenberging. Ruime garagebox op het gelijkvloers inbegrepen in de prijs.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.