×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 5

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Zonnig, ongemeubeld app. met 2 slpk & parking in centrum Knokke

6253/DEVA
Ongemeubeld appartement met 2 slpk. vlakbij de Lippenslaan. Indeling: inkom met afzonderlijk toilet. Zonnige woonkamer met open ingerichte keuken & berging. Terras vooraan. 2 dubbele slaapkamers, badkamer met dubbele lavabo en ligbad. Gemakkelijke parking op glv inbegrepen. Algemene onkosten inbegrepen. Kelder en fietsenberging.
WIS BEKIJK

Zeer zonnig appartement met open zicht vlakbij de Dumortierlaan.

6197/DEVA
Zeer zonnig appartemente met OPEN ZICHT en ideale zuid-west oriëntatie gelegen vlakbij de Dumortierlaan en op een steenworp van de Zeedijk INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Zuid/westen gerichte living met zit- en eetruimte en haard. Aparte, ingerichte keuken. 2 ruime slaapkamers met ingemaakte kasten en rolluiken. Badkamer met lavabo, bidet en douche. Kelder. Gemakkelijk bereikbare fietsenberging op het gelijkvloers.
WIS BEKIJK

Aangenaam appartement kortbij het Rubensplein.

6256/DEVA
Aangenaam appartement gelegen op een steenworp van het Rubensplein, het strand en de Lippenslaan. INDELING: Inkom met apart toilet. Volledig ingerichte keuken. Living met parket. 1 slaapkamer met ingemaakte kasten (airco) en een 2de kleinere kamer. Badkamer met ligbad. Terras achteraan. Fietsberging. Algemene onkosten inbegrepen.
WIS BEKIJK

Zonnig appartement met zuid-west oriëntatie en uitzicht op het Zegemeer.

6287/DEVA
Zonnig appartement met zuid-west oriëntatie en uitzicht op het Zegemeer. INDELING: Lichtvolle woonkamer met mooie gevelbreedte van meer dan 6 meter, uitgevend op het westgericht terras met open zicht op het Zegemeer (elek. zonnetent). De living is voorzien van ingebouwde luidsprekers en elektrische gordijnen.Volledige ingerichte open keuken voorzien van alle comfort. Nachthall met vestiaire, gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Twee slaapkamers, beiden met elektrische rolluiken en aansluitende douchekamer (waarvan 1 met toilet), uitgevend op het oostgericht terras met zonnetent. Eén slaapkamer is ingericht als bureau (combi bed-bureel ingebouwd), maar is voldoende groot voor een dubbel bed. Individuele kelder. Heel het appartement is voorzien van een eiken parket en veel ingemaakte kasten. Totaalrenovatie in 2018.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top