Luxueus afgewerkt appartement met open zicht over de villa's van het Zoute, gelegen in het centrum van Knokke.
6240/DEVA
Luxueus afgewerkt appartement met open zicht over de villa's van het Zoute, gelegen in het centrum van Knokke.
Mogelijkheid aankoop inpandige tandemparking
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Aangename, lichtvolle woonkamer met open zicht op de villa's. Volledig ingerichte open keuken. Er zijn 2 slaapkamers voor dubbel bed met ingemaakte kasten en aansluitende douchekamer. 3de kleinere slaapkamer met stapelbed met aansluitende (3de) douchekamer. Individuele, ruime kelder. Gemeenschappelijke fitnessruimte. Alle privatieven en gemeenschappelijke delen werden totaal vernieuwd, waardoor u zorgeloos kunt genieten van uw appartement! Mogelijkheid tot het aankopen van een tandemstaanplaats in de residentie.
Ruim hoekappartement met 3 slpk. en een open zicht gelegen op de Lippenslaan ter hoogte v.h. Verweeplein.
6281/DEVA
Ruim appartement met 3 slpk. en een open zicht gelegen op de Lippenslaan ter hoogte v.h. Verweeplein. Garagebox mogelijk te koop op het gelijkvloers van de residentie!
INDELING: Inkom met apart toilet en vestiaire. Ruime hoekliving (6m20 breed) uitgevend op het zonnig terras vooraan met aangenaam zicht op de Lippenslaan. Aparte ingerichte keuken met buitenraam.. Drie volwaardige slaapkamers met een raam. Recent vernieuwde badkamer met ligbad en douche. Ruim terras achteraan (circa 25m²). Private kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Garagebox op het gelijkvloers ( 6m35 diep) : €100.000.
Uitzonderlijk afgewerkt duplex dakappartement gelegen aan de zuidkant van de Kustlaan, vlakbij het Driehoeksplein.
6160/DEVA
Uitzonderlijk afgewerkt duplex dakappartement met 4 terrassen gelegen aan de zuidkant van de Kustlaan, vlakbij het Driehoeksplein.
INDELING: Inkomhall met vestiaire en gastentoilet. Zuidgerichte woonkamer uitgevend op het ruim zonneterras. Volledig ingerichte keuken met berging. Eetkamer uitgevend op het terras achteraan.
Op het verdiep: nachthall met apart toilet en dressing. Masterslaapkamer uitgevend op een zonneterras met en suite douchekamer. Tweede slaapkamer en suite douchekamer. Zeer hoge afwerking uitgevoerd door interieurarchitecte Bieke Casteleyn. Individuele kelder.
Gerenoveerd appartement met zijdelings zeezicht gelegen tussen het Driehoeksplein en het Albertplein in het Zoute.
6025/DEVA
Gerenoveerd appartement met zijdelings zeezicht gelegen tussen het Driehoeksplein en het Albertplein in het Zoute.
Indeling: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Ruime leefruimte met zijdelings zeezicht. Eetkamer. Volledig geïnstalleerde keuken. Twee ruime slaapkamers met ingemaakte kasten, uitgevend op het terras achteraan. Derde kamer voor een stapelbed. Douchekamer. Kelder en fietsenberging.
Prachtig vernieuwd appartement, gelegen vlakbij de Zeedijk tussen het Van Bunnenplein en het Lichttorenplein.
5472/DEVA
Prachtig vernieuwd appartement, gelegen op enkele passen van de Zeedijk, vlakbij het Van Bunnenplein en Lichttorenplein.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet. Aangename woonkamer bestaande uit een salon en eetkamer. Volledig ingerichte keuken. Twee slaapkamers voor dubbel bed, beiden met ingemaakte kasten. Terras achteraan toegankelijk vanuit één van de slaapkamers. Douchekamer met inloopdouche. Individuele kelder.
Nieuwbouw duplex appartement gelegen aan de Dumortierlaan uniek open zicht op het Yzerpark en de villa’s van het Zoute
6311/DEVA
Nieuwbouw duplex appartement gelegen aan de Dumortierlaan met een uniek open zicht op het Yzerpark en de villa’s van het Zoute
INDELING:
Inkom met gastentoilet en technische berging met aansluiting wasmachine. Woonkamer met zitruimte uitgevend op een aangenaam terras. Volledig ingerichte leefkeuken met eetruimte, uitgevend op het zuid gericht terras met oninneembaar open zicht op het Yzerpark en het Zoute. Op het verdiep: nachthall met apart toilet en douchekamer. 3 slaapkamers waarvan master met aansluitende badkamer. . Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging (toegang via de ruime lift). Warmtepomp met vloerverwarming.
Te renoveren studio gelegen op de Kustlaan in het Zoute met open zicht op de villa's gelegen tussen het Albertplein en het Driehoeksplein op wandelafstand van d
6276/DEVA
Te renoveren studio gelegen op de Kustlaan in het Zoute met open zicht op de villa's gelegen tussen het Albertplein en het Driehoeksplein op wandelafstand van de Zeedijk. INDELING : Lichtrijke woonkamer uitgevend op het terras. Gesloten keuken. Badkamer lavabo en douche.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.