×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 4

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Dubbele parking gelegen in een zijstraat van de Kustlaan in het Zoute, vlakbij het Albertplein

6035/DEVA
Parking voor twee auto's gelegen in een zijstraat van de Zeedijk-Zoute en de Kustlaan, op 50 meter het Albertplein. Toegang middels elektrische poort met afstandsbediening en sleutelcontact. Het betreft twee plaatsen met een max lengte van 500 cm, max breedte van 210cm per plaats (totaal 420 cm) en max hoogte van 165 cm. Ideaal voor twee auto's van een type als VW Golf / ID.3 (L430 x B185 x H165cm) of voor één auto in combinatie met de stalling van uw fietsen. Auto op de foto's: BMW X1.
WIS BEKIJK

Ruime garagebox op het gelijkvloers centraal gelegen op de Kustlaan tussen het Driehoeksplein & het Albertplein.

6567/DEVA
Ruime garagebox op het gelijkvloers centraal gelegen op de Kustlaan tussen het Driehoeksplein & het Albertplein.
WIS BEKIJK

Mooi gerenoveerd appartement met zijdelings zeezicht op enkele passen van de dijk en het Driehoeksplein. Mogelijkheid tot aankoop parking in het gebouw.

5571/DEVA
Mooi gerenoveerd appartement met zijdelings zeezicht op enkele passen van de dijk en het Driehoeksplein. Mogelijkheid tot aankoop parking in het gebouw. Indeling: Inkom met gastentoilet en vestiaire. Zonnige woonkamer met zuidwesten gericht terras aan de voorzijde. Gezellige zithoek met zijdelings zeezicht en zicht op het Driehoeksplein. Zeer mooie open keuken met o.a. een Quookerkraan, inductiekookplaat met ingebouwde dampkap,.. Bergruimte met aansluiting voor een wasmachine. Ruime slaapkamer met ingemaakte kasten. Mooie douchekamer met inloopdouche en wastafel. Tweede slaapkamer met ingemaakte kast. Kelder. Fietsenberging op het gelijkvloers. Mogelijkheid tot kopen van een ondergrondse parking in het gebouw.
WIS BEKIJK

Zeer ruim en instapklaar handelspand goed gelegen op de Dumortierlaan vlakbij het Driehoeksplein.

5724/DEVA
Zeer ruim winkelpand geschikt voor vele doeleinden (o.a. meubels, galerij, textiel, tea-room ) goed gelegen op de Dumortierlaan dicht bij de parking Yzerpark en het Driehoeksplein. Op het gelijkvloers zijn er grote lichtkoepels met direct daglicht en de mezzanine heeft eveneens ramen. Kelder: 76 m² Winkel: 135 m² Mezzanine: 56 m²
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top