×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 3

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Prachtig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers aan de zonnekant van de Lippenslaan.

4302/DEVA
Prachtig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers aan de zonnekant van de Lippenslaan. INDELING : Inkom met gastentoilet. Ruime , brede woonkamer (gevelbreedte 8m) die uitgeeft op het zonneterras.Open ingerichte keuken voorzien van alle toestellen. Aparte berging. 2 volwaardige slaapkamers met ingemaakte kasten. Derde kleinere kamer. 2 prachtige douchekamers.
WIS BEKIJK

Luxueus afgewerkt appartement met zijdelings zeezicht en zonneterras..

5596/DEVA
Luxueus afgewerkt appartement met zijdelings zeezicht en zonneterras (zuidwest), gelegen tussen de Kustlaan en de Dumortierlaan, vlakbij het Driehoeksplein INDELING: Lichtrijke woonkamer uitgevend op het zuid-westen gericht terras met zijdelings zeezicht. Aangename eethoek. Volledig ingerichte luxueuze open keuken ( Miele apparatuur en marmer). Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en bergruimte met wasmachine. Twee ruime slaapkamers, voorzien van ingemaakte kasten. Derde kleinere slaapkamer met stapelbed op maat. Douchekamer met toilet, aansluitend aan de masterslaapkamers. 2de douchekamer uitgevend in de nachthall. Luxueuze afwerking!
WIS BEKIJK

Instapklaar gemeubeld gelijkvloers appartement op wandelafstand van het Rubensplein en de winkels. Buitenstaanplaats te huur.

5537/DEVA
Instapklaar gemeubeld gelijkvloers appartement op centrale ligging te Knokke met buitenstaanplaats in het gebouw. Indeling: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Aangename woonkamer bestaande uit een salon en eetkamer. Volledig ingerichte keuken. Berging. Slaapkamer voor dubbel bed. Tweede slaapkamer met een stapelbed. Aparte douchekamer. Ruime kelder. 150 euro/ maand voor de algemene onkosten inclusief een internet en digitale TV abonnement. Parking: 130€/maand
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top