Nieuw appartement met 2 slpk. in een moderne residentie gelegen in een rustige straat vlakbij de winkels van de Lippenslaan.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Mooie woonkamer met volledig ingerichte open keuken met eiland. C.V.-berging met aansluiting wasmachine. 2 slaapkamers voor dubbel bed uitgevend op het zuidgericht terras. 2 douchekamers waarvan 1 met toilet. Kelder en fietsenberging
Nieuw duplex dakappartement gelegen aan de zonnekant van de Leopoldlaan
4828/DEVA
Nieuw zuid-west gericht duplex dakappartement gelegen op de Leopoldlaan op wandelafstand van de Zeedijk en de Lippenslaan. Kleinschalig gebouw met 5 appartementen.
Nieuw duplex dakapp. gelegen op de P. Parmentierlaan. Garages te koop.
4966/DEVA
Nieuw duplex dakappartement gelegen aan de zonnekant van de Paul Parmentierlaan met een aangename gevelbreedte van 6,8 meter en ruime zonneterrassen. Inpandige garages te koop.
INDELING: 4de verdiep: Zuidwesten gerichte living uitgevend op het zonneterras. Brede doorgang met gastentoilet. Ruime leefkeuken met eetplaats en nutsberging met aansluiting wasmachine. Terras. 5de verdiep: Nachthal met apart toilet en douchekamer. 3 volwaardige slaapkamers, waarvan master met badkamer met ligbad, douche en toilet. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Parkings en garages te koop op -1, toegankelijk via een gemakkelijke helling.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.