Nieuw mezzanine appartement met frontaal zeezicht en luxe-afwerking gelegen op de Zeedijk
3948/DEVA
Nieuw mezzanine app.met frontaal zeezicht gelegen op de hoek van de Zeedijk en het Canadasquare.
INDELING: 7de v. Inkom met sas voor vestiaire, wasberging en gastentoilet. Ruime living met gashaard (plafondhoogte van meer dan 5 meter) uitgevend op het terras met zeezicht. Volledig ingerichte leef keuken voorzien van alle comfort (Miele). C.V.-berging. Master slpk.met aansluitende badk. met toilet, uitgevend op het zuidgericht terras met open zicht op het Knokse hinterland. 8ste v.: Nachthall. 2 slpk. met aansluitende bad- en douchekamer, beiden met toilet. Extra zitruimte/bureau/slpk. 4 met zeezicht. Kelder. Luxe afwerking met o.a. gashaard, plafondhoge blokdeuren, natuursteen, gietvloeren, domotica, begeleiding interieurarchitecte, etc.
Nieuw app. met terras van 14m² in moderne bouwstijl die u alle faciliteiten biedt van een hotelsuite, maar ook van een appartement en van een erkende zorgflat. Centrale ligging vlakbij het Zegemeer, de Lippenslaan en Scharpoord. Garages te koop. INDELING: Inkom met technische ruimte. Aangename leefruimte uitgevend op het ruim terras. Volledige ingerichte keuken ( Miele). Ruime slaapkamer met toegang tot het terras. Badkamer met ruime inloopdouche en toilet. Kelder en fietsenberging. Garages te koop. Het appartement is volledig voorzien van assistentie domotica en zonnewering.
Luxueus gemeubels app. van 182 m² op de Dumortierlaan.
2372/DEVA
Luxueus gemeubeld en zeer ruim woonappartement (182m²) met 3 slpk. centraal gelegen op de Dumortierlaan vlakbij de Lippenslaan en de Zeedijk.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Open moderne ingerichte keuken met o.a. kookplaat met inductie, wijnkoeling en Falcon-oven. Berging met aansluiting wasmachine. Zeer ruime living met eet- en zitkamer met open haard. 3 slaapkamers met veel ingemaakte kasten ( elektrische rolluiken). Dressing. 2 badkamers met ligbad en toilet. Afzonderlijke douchekamer. Massief parket in het volledig appartement. Terras voor- en achteraan. Kelder en fietsenberging. Mogelijkheid bij huren van garagebox in de Jef Mennekenslaan. EPC: 119 kWh/m² - UC: 997827.
Nieuw duplex dakapp.met prachtig zicht op het Yzerpark
3928/DEVA
Nieuw duplex dakapp. met open zicht op het Yzerpark in een modern nieuwbouwproject (slechts 1 app. per verdiep) gelegen vlakbij de Dumortierlaan.
INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Zonnige woonkamer uitgevend op het ruim zuidoostgericht terras met prachtig zicht op het Yzerpark en de villa’s van het Zoute. Eetkamer uitgevend op het zuidoost terras. Volledig ingerichte open keuken.
Op het verdiep: 2 slaapkamers voor dubbel bed, elk met aansluitende douchekamer met inloopdouche. Apart toilet op de nachthall. Kelder en fietsenberging.
Gezellig gemeubeld app. gelegen tussen het Lichttoren- en het Driehoeksplein vlakbij het strand.
2445/DEVA
Gemeubeld appartement gelegen tussen het Lichttoren- en het Driehoeksplein vlakbij het strand.
Indeling: Inkom met vestiaire en apart toilet, ingerichte keuken ,mooie ruime living met terras, 2 grote slpk. met ingemaakte kasten, badkamer (ligbad, dubbel lavabo, toilet), terras achteraan. Kelder. Alg. onk.: 100E/m.
Hedendaags en stijlvol nieuwbouwproject (slechts 1 app. per verdiep) gelegen op de Leopoldlaan vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein. Plafondhoogte van 2m68! Ruime appartementen met 3 slaapkamers en grote terrassen. Luxe afwerking !
Nieuw appartement gelegen op de P. Parmentierlaan op wandelafstand van de Zeedijk
4579/DEVA
Nieuw app. van 87,5 m² met 11 m² terras gelegen in een nieuw project in moderne stijl op de Paul Parmentierlaan op wandelafstand van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en C.V.-berging met aansl. wasmachine . Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het terras. Volledige ingerichte open keuken. 2 grote slpk. waarvan één met badkamer met toilet en de andere met douchekamer, beiden uitgevend op het terras achteraan. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Individuele kelder. Ruime garageboxen te koop: vanaf €75.000 en parkings te koop aan €60.000 Bezoek het modelappartement in een gelijkaardige residentie !
Nieuw, zuidgericht app. gelegen in een rustige straat vlakbij de Lippenslaan. Garages te koop
4386/DEVA
Luxueus afgewerkt nieuwbouwappartement met zuid oriëntatie gelegen in een rustige éénrichtingsstraat vlakbij de Lippenslaan. Garages te koop op het gelijkvloers en -1
INDELING: Inkom met veiligheidsdeur, gastentoilet en nutsberging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer uitgevend op het zuid gericht terras. Volledig ingerichte open keuken (Miele apparatuur). 2 slaapkamers, beiden uitgevend op het terras achteraan met zicht op de groene daken. Douchekamer. Kelder & ruime fietsenberging toegankelijk via inrit garage. Vlot toegankelijke (via helling) garageboxen te koop op het gelijkvloers en -1 (15 – 45 m²).
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.