Centraal gelegen box vlakbij de Dumortierlaan en de zeedijk ( Yzerpark)
6383/DEVA
Ruime box onder het Yzerpark. Deze garagebox is gelegen op niveau -1 van dit complex, zonder manoeuvre toegankelijk (recht op recht met de driveway). Zeer goed gelegen in het centum van Knokke op de Dumortierlaan vlakbij de Zeedijk.
Zeer recent appartement met terrassen gelegen in het centrum van Knokke.
5253/DEVA
Zeer recent appartement van 95m² met 12m² terras gelegen in een nieuwe residentie in moderne stijl op de Paul Parmentierlaan op wandelafstand van het centrum.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met een gevelbreedte van 5m60 met eet- en zitruimte uitgevend op het zuid-oosten gericht terras met loggia. Volledige ingerichte open keuken voorzien van alle apparatuur ( inductiekookplaat, frigo, vaatwas en combi-oven (AEG). 2 volwaardige slaapkamers uitgevend op de het terras achteraan. Aansluitende douchekamer en badkamer met toilet. Individuele kelder. Fietsenberging op het gelijkvloers. Algemene kosten inbegrepen
Prachtig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers aan de zonnekant van de Lippenslaan.
4302/DEVA
Prachtig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers aan de zonnekant van de Lippenslaan. INDELING : Inkom met gastentoilet. Ruime , brede woonkamer (gevelbreedte 8m) die uitgeeft op het zonneterras.Open ingerichte keuken voorzien van alle toestellen. Aparte berging. 2 volwaardige slaapkamers met ingemaakte kasten. Derde kleinere kamer. 2 prachtige douchekamers.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.