Nieuw gelijkvloersappartement met aangenaam terras gelegen tussen het Rubensplein en het Casino.
4652/DEVA
Nieuw, zuidgericht gelijkvloers appartement gelegen in de Jozef Nellenslaan met een aangenaam zicht, gelegen vlakbij het Rubensplein en op wandelafstand van de Zeedijk en Lippenslaan.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet. Zuidgerichte woonkamer (gevelbreedte van ca. 6,5 meter). Volledig ingerichte open keuken. Nutsberging met aansluiting wasmachine. 2 slaapkamers voor dubbel bed uitgevend op het aangenaam terras. Derde kleinere slaapkamer/bureau. Het terras heeft een aparte toegangsdeur. Fietsenberging. Stalplaats te koop, toegankelijk via aparte, ruime lift
Nieuw appartement in een modern nieuwbouwproject (slechts 1 app. per verdiep) grenzend aan het Yzerpark met open zicht.
INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Mooie woonkamer met terras en open zicht op het Yzerpark. Volledig ingerichte open keuken. 2 slaapkamers waarvan 1 voor dubbel bed, beiden uitgevend op het terras achteraan. Douchekamer met dubbele lavabo. Kelder en fietsenberging. Plafondhoogte van 2m70!
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.