Zeer centraal gelegen appartement op de dumortierlaan met zuidgericht terras achteraan
4226/DEVA
Zeer centraal gelegen appartement op de Dumortierlaan op enkele stappen van de Lippenslaan en de Zeedijk. INDELING : Inkom met apart gastentoilet. Half-open ingerichte keuken, ruime living, 2 bergingen ( 1 met aansluiting wasmachine) , 2 slaapkamers uitgevend op het Zuid gericht terras achteraan, badkamer met ligbad en toilet, aparte douche met lavabo. Kelder. Algemene onkosten : 55€/M.
Nieuw duplex dakappartement met frontaal zeezicht. Aankoop dubbele garagebox mogelijk.
5237/DEVA
Ruim duplex dakappartement met frontaal zeezicht gelegen op hoek van de Zeedijk en de Meerlaan in een toonaangevend nieuwbouwproject.
INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Ruime leefruimte met zithoek uitgevende op het terras met prachtig frontaal zeezicht. Eetplaats. Ruime open en volledig ingerichte keuken met kookeiland uitgevend op een overdekt terras. Masterbedroom met terras en ensuite dressing en badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel. Bovenverdieping: Nachthal met wasberging en apart toilet. Tweede slaapkamer voor dubbel bed. Aparte doucheruimte. Derde ruime slaapkamer met frontaal zeezicht en aansluitende douchekamer.
Mogelijkheid tot aankoop van een dubbele garagebox in de residentie. Zeer hoogstaande afwerking!!!
Nieuw, zuidgericht app. gelegen op 50 meter van het Rubensplein. Inpandige garages
4684/DEVA
Nieuwbouw appartement gelegen op de Sylvain Dupuisstraat, op 50 meter van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: inkom met gastentoilet, vestiaire en berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met zit-en eethoek, uitgevend op het mooie zonneterras vooraan (1m80 diep). Volledig ingerichte open keuken. Twee dubbele slaapkamers uitgevend op het terras achteraan. Bureau/slaaphoek. Badkamer met lavabo, wc en ligbad. Aparte douchekamer. Kelder en fietsenberging. Inpandige parking/garages te koop. Hoge grondwaarde van 70%
Uniek nieuw app. gelegen op de Kustlaan in het Zoute.
1931/DEVA
Prestigieus nieuwbouwproject in moderne stijl, prachtig gelegen aan de zonnekant van de Kustlaan in het Zoute, tussen het Albertplein en het Driehoeksplein met een prachtig panoramisch zicht Appartement van 173m² met 3 slaapkamers en 21 m² terras. Een unieke eigendom !!
INDELING : Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Prachtige woonkamer met een gevelbreedte van ca. 10 meter, uitgevend op het zuidgericht terras ( 2m diep). Volledig ingerichte open keuken met aansluitende berging.3 volwaardige slaapkamers, allen uitgevend op het terras achteraan, elk voorzien van een badkamer met ligbad en toilet of douchekamer met dubbele lavabo, inloopdouche en toilet. De indeling van het appartement kan aangepast worden. Hoge plafonds! Kelder en fietsenberging. Garages i. h. gebouw rechtover.
Nieuw, luxueus afgewerkt, hoekappartement gelegen in een exclusieve nieuwbouw villaresidentie. Mogelijkheid aankoop garages.
5632/DEVA
Nieuw hoekappartement gelegen in exclusieve nieuwbouw villaresidentie gelegen op de hoek van J. Nellenslaan en de Zwaluwenlaan, vlakbij het strand en het Rubensplein. Mogelijkheid van aankoop inpandige garagebox.
INDELING:
Inkomhall met gastentoilet en wasberging. Aangename hoekwoonkamer met gevelbreedte van ca. 8 meter uitgevend op 2 ruime terrassen( tot 4m20 diep, samen 32,5m²). Volledig ingerichte open keuken. 3 slaapkamers voor dubbel bed, allen uitgevend op een terras. 1 badkamer met ligbad, dubbele lavabou en toilet. 2 Douchekamers. Plafondhoogte van 2m70. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Mogelijkheid tot aankoop van een enkele of dubbele garagebox
Ruim nieuwbouw appartement (7m20 gevelbreedte) gelegen op de Lippenslaan met zonneterras
4215/DEVA
Nieuw appartement in een modern nieuwbouwproject (slechts 1 appartement per verdieping) gelegen op de Lippenslaan met een mooie gevelbreedte van 7m20..
INDELING:Inkomhal met gastentoilet.Volledig ingerichte open keuken met aansluitende leefruimte en eetkamer. Zonnig terras vooraan (11m² - 1m80 diep) . Aparte C.V.-berging met aansluiting voor wasmachine. 2 ruime volwaardige slaapkamers waarvan één met badkamer en de andere met douchekamer, beiden uitgevend op het terras achteraan.
Fietsenberging op het gelijkvloers. Ruime kelder (11m²). Verkoop onder registratierechten.
Luxueus afgewerkt nieuwbouwapp. met ca. 10 meter zijdelings zeezicht. Inpandige garage
4233/DEVA
Luxueus afgewerkt nieuwbouw appartement met 3 volwaardige slaapk. en ca. 10 meter zeezicht gelegen op het Albertstrand in de omgeving van het Casino. Inpandige garage te koop.
INDELING: Inkom met vestiaireruimte. Prachtige living met zit- en eetruimte met zijdelings zeezicht tot aan het Rubensplein. Volledig ingerichte open keuken. Nachthall met gastentoilet, douchekamer en nutsberging met voorziening voor wasmachine en droogkast. 3 volwaardige slaapkamers, allen uitgevend op een terras. Masterslpk. met aansluitende badkamer en toilet. Ruime fietsenberging (60m²) op het gelijkvloers. Garage/parking te koop in het gebouw.
Magnifiek nieuw hoek duplex dakapp. (241m²) met 24,5 meter zeezicht gelegen op de Zeedijk
3950/DEVA
Nieuw duplex dak hoekapp. met frontaal zeezicht en meer dan 24,5 meter gevelbreedte ( zeezicht en zijdelings zeezicht) met verzichten over het Knokse hinterland gelegen op hoek van de Zeedijk en het Canadasquare.
INDELING: 9de v.: Royale hoekleefruimte met prachtige zichten op zee en het binnenland. Zitruimte met gashaard (plafondhoogte van meer dan 5 meter) en tv-hoekruimte. Sas met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Ingerichte luxekeuken voorzien van alle comfort (Miele apparatuur) met eetruimte, uitgevend op het zuidgericht terras. Slpk. 1 met aansluitende badk. met ligbad, douche en dubb. lavabo. 10de v.: nachthall met toilet en berging. 2 slpk. voor dubbel bed waarvan 1 met aansluitende douchek. Extra ruimte/bureau/slpk. 4 met zeezicht. Kelder. Luxe afwerking met o.a. gashaard, plafondhoge blokdeuren, natuursteen, gietvloeren, domotica, begeleiding interieurarchitecte, etc
Recent app. op de Parmentierlaan op wandelafstand v.d. Zeedijk.
2697/DEVA
Recent appartement in een kleine residentie (1 app. per verdiep) op wandelafstand v.d. Zeedijk en de Lippenslaan.
Indeling : Inkom met afz. toilet. Living met terras vooraan. Ingerichte open keuken. Afzonderlijke berging met aansluiting wasmachine. 2 slaapkamers die uitgeven op het terras achteraan. Afzonderlijke badkamer met toilet & douchekamer. Kelder. Alg. onk. inbegrepen. Garagebox te huur 100 €/maand.
Nieuw appartement gelegen op de P. Parmentierlaan op wandelafstand van de Zeedijk
4585/DEVA
Nieuw app. van 91,2 m² met 10 m² terras gelegen in een nieuw project in moderne stijl op de Paul Parmentierlaan op wandelafstand van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en C.V.-berging met aansl. wasmachine . Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het terras. Volledige ingerichte open keuken. 2 grote slpk. waarvan één met badkamer met toilet en de andere met douchekamer, beiden uitgevend op het terras achteraan. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Individuele kelder. Ruime garageboxen te koop: vanaf €75.000 en parkings te koop aan €60.000 Bezoek het modelappartement in een gelijkaardige residentie !
Aangenaam, zuidgericht appartement met vrij zicht gelegen in het Zoute op de Kustlaan
5671/DEVA
Aangenaam, zuidgericht appartement met vrij zicht gelegen in het Zoute op de Kustlaan, gelegen tussen het Albertplein en de Minigolf.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet. Ruime woonkamer met mooie gevelbreedte van meer dan 7 meter, uitgevend op een zonnig terrasje met vrij zich op villa's van het Zoute. Volledig ingerichte keuken. 2 slaapkamers voor dubbel bed, beiden uitgevend op enerzijds een badkamer met ligbad, dubbele lavabo en toilet en anderzijds een douchekamer Nutsberging met aansluiting wasmachine ( vernieuwde gaswandketel Viessman). Kelder.
Gemeenschappelijke kosten: €50/maand.
Residentie Pacific belichaamt prestige en verfijning op een absolute toplocatie aan de Zeedijk-Het Zoute, vlak naast het iconische Albertplein.
Deze uitzonderlijke nieuwbouwresidentie koppelt tijdloze architectuur aan subliem wooncomfort, met royale gevelbreedtes van meer dan 10 meter en panoramisch zeezicht vanaf ruime, zonovergoten terrassen.
Residentie Pacific staat voor elegantie, rust en een ongeëvenaarde levenskwaliteit in het hart van Het Zoute.
Ervaar het ultieme woongenot in een residentie waar luxe en locatie samensmelten tot een uniek geheel.
Neem vandaag nog contact op met ons kantoor voor meer informatie over het selecte aanbod, beschikbare plannen en prijzen.
Nieuw afgewerkt appartement gelegen op de Leopoldaan. Mogelijkheid v. parking.
2150/DEVA
Nieuw app. in een residentie centraal gelegen vlakbij de Lippenslaan en de Zeedijk !
INDELING: Inkom met afzonderlijk gastentoilet en ruime C.V.-berging met waterafvoer. Volledig ingerichte open keuken. Ruime living (6,3 meter gevelbreedte!) met eet- en zithoek en een oost-zuid terras van 9 m². 2 slaapkamers – beide voorzien voor een dubbel bed – waarvan 1 met badkamer( dubbele lavabo en ligbad) en de andere slaapkamer met douchecel. Terras aan de achterzijde. Parking : 55.000 EURO.
Gerenoveerd rijwoning in het Oud Knokke met handelsruimte, tuin en garage.
1912/DEVA
Gerenoveerd rijwoning met handelsruimte beneden, tuin en garage, gelegen in het Oud Knokke vlakbij de Groentenmarkt.
INDELING:GLV: handelspand met achterruimte, dubbele garage , zuidgericht terras en grote tuin. op de 1ste verdieping: woongedeelte: living met mezzanine, ingerichte open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met toilet. EPC : 810kwh/m² - UC 1358624
Nieuw hoek tuinapp. met 2 slpk. met ruim terras en tuin
2704/DEVA
Nieuw hoek tuinapp. met terras van 21,8m² en tuin van 117,5m² in moderne bouwstijl die u alle faciliteiten biedt van een hotelsuite, maar ook van een appartement en van een erkende zorgflat. Centrale ligging vlakbij het Zegemeer, de Lippenslaan en Scharpoord. Garages te koop.
INDELING: Inkom met gastentoilet en technische ruimte. Hoekleefruimte met zuid en west oriëntatie uitgevend op het ruim zonneterras en tuin. Volledige ingerichte keuken ( Miele). 2 slaapkamers, beiden uitgevend op het terras en tuin. Badkamer met ruime inloopdouche en toilet. Kelder en fietsenberging. Garages te koop. Het appartement is volledig voorzien van assistentie domotica en zonnewering.
Nieuw appartement met frontaal zeezicht. Garage te koop
5231/DEVA
Nieuw appartement met een gevelbreedte van 6m20 met frontaal zeezicht gelegen op de hoek van de Zeedijk en de Meerlaan aan het Albertstrand in een toonaangevend nieuwbouwproject
Inkom met gastentoilet. Volledig ingerichte open keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek met frontaal zeezicht. 2 volwaardige slaapkamers voor dubbel bed. Badkamer met ligbad, lavabo en toilet. Aparte douchekamer. Individuele kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Mogelijkheid om een garage aan te kopen in de residentie. Luxe afwerking! (budget keuken 30.000 EUR excl BTW - blokdeuren 1.000 EUR excl BTW per deur, vloerverwarming met warmtepomp, etc.)
Exclusief modern nieuwbouwproject op één van de laatste topliggingen op de Kustlaan met een prachtig open zicht over het Zoute en de Minigolf. Ruime zuid gerichte terrassen Slechts 1 appartement per verdiep. Appartement van 108 m² met 3 slaapkamers en 12,5 m² terras.
INDELING : Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Prachtige woonkamer met een gevelbreedte van ca. 7 meter, uitgevend op het vol zuiden gericht terras ( 1,7 m diep). Volledig ingerichte open keuken met eiland aansluitend op de wasberging. 3 slaapkamers, waarvan 2 uitgevend op het terras achteraan. Badkamer met dubbele lavabo, ligbad en toilet. Douchekamer met lavabo en grote douche. De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer, de gemene delen zijn mindervalide toegankelijk.! Kelder en fietsenberging. Uniek zicht!
Ongemeubelde villa met zonnige tuin, langs de Natiënlaan vlakbij het sportcentrum.
2342/DEVA
Ongemeubelde woning met 3 slaapkamers en grote oprit gelegen op een boogscheut Knokke centrum vlakbij het sportcentrum bij het binnenkomen van Knokke.
INDELING: GLV: Inkom met vestiaire en apart toilet. Ingerichte keuken. Living met tegelvloer en open haard op hout. Zuidwesten gericht terras (met zonnetent) en tuin met tuinhuis. Elektrische rolluiken aan alle vensters van de benedenverdieping. Garage voor 1 wagen. Grote oprit waar men zeker een 5-tal wagens kan parkeren. 1ste verd.: 3 Slpk., vernieuwde douchekamer met toilet. Manuele rolluiken boven. Kelder. Geïsoleerde zolder.
Uitzonderlijke hoekappartement met 26 meter zeezicht. Aankoop dubbele garagebox mogelijk.
5235/DEVA
Uitzonderlijk hoekappartement met 26 meter gevelbreedte zeezicht ( frontaal en zijdelings) en verzichten over het Knokse hinterland gelegen op hoek van de Zeedijk en de Meerlaan in een toonaangevend nieuwbouwproject.
INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Zeer mooie hoekleefruimte met zithoek uitgevend op het terras met schitterend frontaal zeezicht. Ruime open keuken met kookeiland en eetplaats, eveneens uitgevend op een ruim terras. C.v.-berging met aansluiting wasmachine. Mezzanine: Nachthal met apart toilet. Bureauruimte uitgevend op de vide. Ruime master met frontaal zicht, met dressing en ensuite badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Tweede dubbele slaapkamer met aansluitende douchekamer. Derde ruime slaapkamer met dressing en badkamer met ligbad en dubbele wastafel.
Het mezzanineverdiep is tevens bereikbaar via de lift. Mogelijkheid tot aankoop van een dubbele garagebox in de residentie. Zeer hoogstaande afwerking!
Ruim, ongemeubeld appartement met 3 slpk, gelegen op de Kustlaan
4366/DEVA
Ongemeubeld appartement met drie slaapkamers, centraal gelegen op de Kustlaan op enkele stappen van de Zeedijk en het Driehoeksplein. Indeling: Ruime inkomhall met afz. toilet, ruime living met terras vooraan, ingerichte keuken aan de voorgevel met grote berging (voorzien voor was -en droogkast), 3 slaapkamers met terras achteraan, grote badkamer met ligbad, dubbele lavabo en wc en afz. douchekamer. Kelder. Garagebox te huur in de buurt : 150 euro / maand.
Nieuwbouw glv. app. gelegen op 50 meter van het Rubensplein. Inpandige parkings te koop
4678/DEVA
Nieuwbouw appartement gelegen op de Sylvain Dupuisstraat, op 50 meter van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire en berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek, uitgevend op het ruim terras (37m²). Volledig ingerichte open keuken. Nachthal. Aparte douchekamer. Masterbedroom met dressing en badkamer ensuite met wastafel, toilet en ligbad. Tweede slaapkamer. Kelder en fietsenberging. Inpandige parkings en garages te koop. Grondwaarde van 70%!
App. met 2 slpk. in prestigieus nieuwbouwproject met zicht op het Driehoeksplein en zee
3373/DEVA
Modern app. (96,5 m²) met 2 slpk. in een prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van Dumortierlaan aan het Driehoeksplein. Zeezicht en zicht op het plein.
INDELING: Inkom met gastentoilet. Living uitgevend op het terras. Open volledig ingerichte keuken met aansluitende wasberging. 2 volwaardige slaapkamers. Badkamer met ligbad en toilet. Douchekamer. Kelder en fietsenberging.
Garagebox te koop in de omgeving.
Prachtig hoekappartement in een prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van Dumortierlaan en de Kemmelbergstraat aan het Driehoeksplein. Zeezicht en zicht op het plein.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Mooie hoekleefruimte met zicht op het Driehoeksplein en de zee. Ingerichte open keuken. 2 slpk. Badk. met ligbad en toilet. Kelder en fietsenberging.
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen aan het Albertstrand.
6208/DEVA
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht rustig gelegen aan het Albertstrand.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet en ruimte voor vestiaire. Aangename woonkamer met mooi zijdelings zeezicht uitgevend op het terras. Volledig ingerichte open keuken met aansluitende nutsberging met wasmachine voorziening. 2 slaapkamers voor dubbel bed, beiden uitgevend op het terras achteraan. 2 douchekamers waarvan één met toilet. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Vloerverwarming met geothermie (verwarming en koeling). Plafondhoogte van 2m60.
Nieuw duplex dakapp. gelegen op de P. Parmentierlaan op wandelafstand van de Zeedijk
4589/DEVA
Nieuw duplex dakapp. van 117 m² met15 m² terras gelegen moderne stijl op de Paul Parmentierlaan op wandelafstand van het Rubensplein en de Zeedijk
INDELING:5de verdiep: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en berging met aansl. wasmachine . Zonnige woonkamer uitgevend op het ruim terras. Volledig ingerichte leefkeuken eethoek uitgevend op het zuid-west terras achteraan. 6de verdiep: Nachthall met apart toilet. 3 slaapkamers. Bad- en douchekamer. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Individuele kelder. Zonnepanelen individueel voorzien op de elektriciteitsmeter van dit appartement. Parkings te koop aan €65.000. Bezoek het modelappartement in een gelijkaardige residentie !
Nieuw app. met terras van 14m² en gevelbreedte van 7 meter in moderne bouwstijl die u alle faciliteiten biedt van een hotelsuite, maar ook van een appartement en van een erkende zorgflat. Centrale ligging vlakbij het Zegemeer, de Lippenslaan en Scharpoord. Garages te koop. INDELING: Inkom met technische ruimte. Aangename leefruimte met west oriëntatie uitgevend op het ruim terras. Volledige ingerichte keuken ( Miele). Ruime slaapkamer met toegang tot het terras. Badkamer met ruime inloopdouche en toilet. Kelder en fietsenberging. Garages te koop. Het appartement is volledig voorzien van assistentie domotica en zonnewering.
Nieuwbouw glv. app. gelegen op 50 meter van het Rubensplein. Inpandige parkings te koop
4679/DEVA
Nieuwbouw appartement gelegen op de Sylvain Dupuisstraat, op 50 meter van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire en berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek, uitgevend op het ruim terras (37m²). Volledig ingerichte open keuken. Nachthal. Aparte douchekamer. Masterbedroom met dressing en badkamer ensuite met wastafel, toilet en ligbad. Tweede slaapkamer. Kelder en fietsenberging. Inpandige parkings en garages te koop. Grondwaarde van 70%!
Nieuw zonnig duplex app. vlakbij het Rubensplein - garagebox mogelijk
2487/DEVA
Nieuw zuid gericht duplex dakapp. van 116 m² met 17,5 m² terras gelegen in een nieuw project in moderne stijl op de Julius Hostestraat vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein.
INDELING:5de verdiep: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en berging met aansl. wasmachine . Zonnige woonkamer uitgevend op het ruim terras ( diepte 2m40). Volledige ingerichte open keuken. Slpk. uitgevend op het terras. Badkamer met toilet. 6de verdiep: Nachthall met C.V.-berging en apart toilet. Badkamer. 2 grote slaapkamers waarvan één dressing. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Individuele kelder. Ruime garageboxen ( 19m²) te koop: vanaf €75.000 en parkings te koop aan €65.000 Bezoek het modelappartement in een gelijkaardige residentie !
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.